Roman Dorňák

Roman Dorňák alias Romaano alias Lukáš Vaculík – impresário, organizátor, lyžař a freerider, skaut, milovník hor a přírody, cestovatel, amatérský antropolog, avanturista, multiotec a muž multimatky. Pochází z Brna, studoval v Hradci Králové transkulturní komunikaci, pracoval jako barman, průvodce, provozní hotelu, řidič sanitky, manažer restaurace a instruktor lyžování a vodní turistiky. Žil v mnoha zemích světa pro svou touhu žít jinak, objevovat a učit se.

Tereza Dorňáková

Tereza Dorňáková alias Bučilová – organizátorka, výtvarnice, cestovatelka, skautka, veganská kuchařka, baristka, multimatka a žena impresária. Trutnovačka červenou hlínou z Bojiště odkojená. Studovala textilní design a technologie v Liberci. Členka výtvarných skupin Mimo a Guma, pořadatelka kulturních a charitativních akcí a spolutvůrce Kulturního stánku Kabinet.

Petr Kutáček

Petr Kutáček alias Pekut - muzikant, kulturní a hudební gurmán, nadprůměrný grafik, kreativec, znalec dobrých věcí, motorkář a táta. Pochází z Rudníku, studoval v Brně, nějaký čas strávil v zahraničí, ale jinak je zakořeněn pod horami, a je také na trutnovsku pachatelem nápaditých grafických zpracování k těm nejzásadnějším kulturním akcím za poslední léta. Nežije s předsudky, nýbrž se svojí úžasnou ženou a dětmi. Psa nepotřebuje.

Lukáš Schejbal

Lukáš Schejbal alias Pašík – oddaný spolupracovník, trénér a bývalý závodník v plavání, nezištný podporovatel, chtěný hlučný společník, i přes svůj věk zkušený pracant z korporátního světa, přítel zkvalitnění a efektivity všech procesů, milovník dobrého jídla a pití, otevřený a bodrý přítel s upřímností se nepárající. Pochází z Trutnova, studoval v Trutnově a žije tamtéž.

Tomáš Macko

Tomáš Macko alias Máca – zkušený technický MacGyver, skaut, elektrikář, organizátor skautských setkání, řešitel problémů, autor zlepšováků. Pochází z Trutnova, studoval tamtéž, Bojiště znalý do morku laviček, pracovní účast na Zanzibaru, propagátor myšlenky světového skautského jamboree v ČR a velký bojovník s nespravedlností.

Marek Dorňák

Marek Dorňák alias Mára – mozek, autorita, počtář, milovník sc-fi, postapokalytpických příběhů a techniky, podnikavec a fotbálkový mistr, zručný sklenář. Pochází z Brna, studoval VUT v Brně, žije přes 20 let v Praze, cestuje, psa potřebuje a tak s ním žije. Spoluvlastnil Kulturní stánek Kabinet, má prsty v úspěšné pivní produkci Brutal Assault Festivalu, stará se o sklady a materiál jako žádný jiný.

Veronika Havelková

Veronika Havelková alias Verča – lyžařka, záchranářka, cestovatelka, milovnice hor a námahy, držák za barem, láskou k přírodě, punkem a indiány odkojená máma, catering a hospitality dříč a jistota v prvotřídní péči o vystupující a hosty. Žila v mnoha zemích světa, pro svou touhu dělat to po svém a objevovat. Pochází z Prahy, studovala tamtéž, žije v Horním Maršově.

Jakub Rosi

Jakub Rosi alias Medvěd – šéf crew, stavbyvedoucí, skaut, kulturní alfabet, praktik, klidná síla. Koukne a vidí, řešení vždy po ruce, co neumí naučí se, postaví a zbourá na počkání, nezkazí žádnou legraci. Pochází z Trutnova, studoval v Náchodě a žije v Bernarticích.

Kateřina Hojná

Kateřina Hojná alias Káča – personalistka, bývalá úřednice, máma, detailistka, perfekcionalistka, vysloužilá instruktorka lyžování i snowboardingu, milovnice hor a moří, kiteboardařka, patriotka a cestovatelka. Pochází z Trutnova, studovala v Praze ČZU, žije v Trutnově a je vždy ve správný čas na správném místě.

Adam Bučil

Adam Bučil alias Adam – asistent produkce, pravá ruka, tichá voda břehy drtící, splnění extra mílí má v povaze, agent sociálních sítí, vždy v obraze, poctivý návštěvník festivalů všeho druhu, mladá krev, šedá eminence. Pochází z Trutnova, žije v Praze, zůstává sám, nic jiného mu Bojiště nedovolí.

Kateřina Orságová

Kateřina Orságová alias Bučilová – office manager, cashflow ve správných rukou, máma a trochu táta, skautka, bývalá gymnastka, sportovní nadšenec, motorkářka, požitkářka, pracovní a pivní držák, neúnavné a svébytné děvče jistotou oplývající, nekompromisní racionalista a holka do nepohody. Pochází z Trutnova, studovala pedagogiku v Liberci, žije v Trutnově, léta koukala pod prsty těm z nejlepších technických producentů u nás.

Marek Nývlt

Marek Nývlt alias Marany – webmaster a tvůrce našich webů, středoškolský učitel informatiky a tělocviku, motokrosař a příznivec všech sportů. V pracovních věcech nehledá problémy, ale snaží se je řešit. Pochází z Malých Svatoňovic, studoval stavárnu v Náchodě a Univerzitu Palackého v Olomouci. Nyní žije v Trutnově.

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.